02122244206 / 09128986853

کفپوش لمینت در مقابل کفپوش چوبی

کفپوش لمینت در مقابل کفپوش چوبی

کفپوش لمینت در مقابل کف مهندسی شده
کفپوش لمینت ماده ای کاملاً ساخت بشر است که از چندین لایه تشکیل شده است. پایه آن تخته فیبر است و یک لایه تصویر عکاسی در قسمت بالای آن متصل شده است. سپس ، یک لایه سایشی شفاف برای محافظت از سطح اعمال می شود. لایه تصویر را می توان چاپ کرد تا به بسیاری از مواد مختلف شباهت داشته باشد – اکثر انواع آنها شبیه سازی چوب را انجام می دهند ، اما همچنین ورقه هایی با ظاهر سنگ وجود دارد. در سال های اخیر شاهد نوآوری هایی بوده ایم که امکان برجسته سازی و رنگ آمیزی روی سطح را فراهم می آورند و این کفپوش را واقع بینانه تر می کند. از راه دور ، این کفپوش ها می توانند کاملا واقع بینانه به نظر برسند ، اگرچه با بازرسی دقیق ، طبیعت مصنوعی برای اکثر مردم آشکار می شود.

از طرف دیگر ، چوب مهندسی شده ، ماکت بسیار قانع کننده تری از چوب سخت سخت به دلیل ساده این است که سطح چوب اصلی است. کف چوب مهندسی شده به جای اینکه از چوب سخت جامد عبور کند ، یک لایه نسبتاً نازک از چوب سخت را روی یک لایه از تخته سه لا با کیفیت بالا پیوند می دهد. این به کفپوش ثبات ابعادی خوبی می بخشد و در کاربردهای خاصی حتی بهتر از کفپوش چوب سخت است.

 

ورقه ورقه
کفپوش لمینت ، اگرچه در تقلید از چوب و سایر مواد بهتر عمل کرده است ، اما همیشه به عنوان ماکت چوب کوتاه خواهد شد. اما در حال حاضر لمینت های با کیفیت بالا نقش برجسته تر و عمیق تری از بافت دانه های چوبی شبیه سازی شده دارند و احساس واقع گرایانه تری به کف می دهد. ورقه های ضخیم تر و ممتاز 12 میلی متر نیز بسیاری از خریداران را متقاعد کرده است که این محصول را در خانه های سطح بالاتر آزمایش کنند.

چوب مهندسی شده
بزرگترین مزیتی که کفپوش چوب سخت مهندسی شده نسبت به کف لمینت دارد این است که سطح آن چوب سخت است. همیشه از لمینت مخصوصاً از نمای نزدیک بهتر به نظر می رسد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات

قرنیز و پروفیل

قرنیز و پروفیل

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

پارکت لمینت

پارکت لمینت


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها

قرنیز و پروفیل

قرنیز و پروفیل

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

پارکت لمینت

پارکت لمینت

ما می خواهیم خانه شما را حتی زیباتر کنیم. با کفپوش با کیفیت مناسب. با پنل های شیک که لحظه های منحصر به فردی برای شما ایجاد می کنند. با محصولات ساخت آلمان که از کیفیت عالی ، ظاهر عالی ، حداکثر راحتی و احساس عالی برخوردار هستند. عشق ما به نوآوری چیزی است که ما را از هم متمایز می کند و این امر در بسیاری از زمینه ها مشهود است: در محصولات ما ، در کل شرکت و نحوه همکاری ما. ما همیشه مشترک و منصف هستیم ، بلکه هدفمند و قابل اعتماد هستیم. ما به مشتریان خود در سراسر ایران انتخاب درجه یک محصولات و خدمات بی عیب و نقص را ارائه می دهیم.

آدرس

نمایشگاه مرکزی : شریعتی - بالاتر از پل صدر - نبش کوچه سیمیاری برج صدر - طیقه دوم .واحد B2

تلفن تماس

02122244206 / 09128986853

ایمیل

info@elifloor.ir

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

تماس با کارشناس اِلیفور

کارمند پشتیبانی

تماس با کارشناس اِلیفور