02122244206 / 09128986853

مقایسه کفپوش لمینت و جامدادی

مقایسه کفپوش لمینت و جامدادی

چوب جامد در برابر کفپوش لمینت: تفاوتهای عمده
کفپوش چوب جامد ، همانطور که از نامش پیداست ، از تخته کف تشکیل شده است که از طریق مواد جامد از نوع جامد است. تخته ها ، معمولاً به ضخامت 3/4 اینچ ، به طور کلی با یک سطح بالایی صاف و لبه های زبانه و شیار که با هم تلاقی می کنند ، تخته ها را به هم متصل می کنند. آنها معمولاً با میخ کور کردن تخته ها از طریق زبانهای لبه های تخته ها به زیر طبقه ، نصب می شوند. اگر تخته ها ناتمام باشند ، پس از اتمام نصب ، کف لکه دار شده و لاک می خورد. با این حال ، کفپوش چوب سخت جامد به طور فزاینده ای ترجیح داده می شود.

کفپوش لمینت با شروع با یک لایه اصلی تخته فیبر ساخته شده از محصولات جانبی چوب ساخته می شود. روی این یک لایه طراحی وجود دارد که برای شبیه سازی چوب یا مواد دیگر چاپ شده است. لایه طراحی توسط یک لایه سایش واضح و سخت محافظت می شود که مقاومت خوبی در برابر خراش و لکه ها دارد. تخته های کفپوش نسبتاً نازک ، ضخامت 6 تا 12 میلی متر (1 / 4- تا 1/2 اینچ) و با لبه های قفل کلیک ساخته شده اند که برای محکم شدن تخته ها به هم متصل می شوند. این کف شناور است که نیازی به میخ و چسب ندارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات

قرنیز و پروفیل

قرنیز و پروفیل

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

پارکت لمینت

پارکت لمینت


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها

قرنیز و پروفیل

قرنیز و پروفیل

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

پارکت لمینت

پارکت لمینت

ما می خواهیم خانه شما را حتی زیباتر کنیم. با کفپوش با کیفیت مناسب. با پنل های شیک که لحظه های منحصر به فردی برای شما ایجاد می کنند. با محصولات ساخت آلمان که از کیفیت عالی ، ظاهر عالی ، حداکثر راحتی و احساس عالی برخوردار هستند. عشق ما به نوآوری چیزی است که ما را از هم متمایز می کند و این امر در بسیاری از زمینه ها مشهود است: در محصولات ما ، در کل شرکت و نحوه همکاری ما. ما همیشه مشترک و منصف هستیم ، بلکه هدفمند و قابل اعتماد هستیم. ما به مشتریان خود در سراسر ایران انتخاب درجه یک محصولات و خدمات بی عیب و نقص را ارائه می دهیم.

آدرس

نمایشگاه مرکزی : شریعتی - بالاتر از پل صدر - نبش کوچه سیمیاری برج صدر - طیقه دوم .واحد B2

تلفن تماس

02122244206 / 09128986853

ایمیل

info@elifloor.ir

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

تماس با کارشناس اِلیفور

کارمند پشتیبانی

تماس با کارشناس اِلیفور